fbpx

Par Mums

“Festimo grupa” ir pilna servisa garšu un sajūtu meistari.

No burgeriem un fri bērnu ballītēs, uzkodām un kūkām dzimšanas dienās, kafijas pauzēm konferencēs līdz izsmalcinātiem banketiem un kāzu mielastiem ar izciliem kokteiļiem, apkalpojošo personālu, pasākuma organizēšanu, svētku noformējumu un pat floristiku.

“Festimo grupas” paspārnē ir daudziem tik iemīļotā zīmola “Ezītis Miglā” Kalnciema, Tērbatas, Grēcinieku, Avotu, Ogres, Purčika un Jelgavas filiāles, dzīvās mūzikas, mākslas un radošu meklējumu bārs “Liepa”, kā arī “Sarunu bārs RŪM” – kokteiļu bārs Rīgā izcilas un izmeklētas garšas cienītājiem.


“Cocktail Bar RŪM” – dizaina, meistarības un garšas alķīmija dzīves baudītājiem. Tas ir kokteiļu bārs Rīgas klusajā centrā – Valdemāra pasāžā. “RŪM” ir kā radīts izcilas un izmeklētas garšas cienītājiem – oriģinālas kokteiļu receptes ar stāstu, īpaši pagatavoti ēdieni un izcilā “Kalve” kafija. Viesošanās pie mums jau vien būs sarunas vērta!

Tiekamies “Cocktail Bar RŪM”!

Uzzini vairāk


Bārs “Liepa”, kurš savu nosaukumu ir ieguvis par godu plašajā terasē augošajai skaistajai liepai, ir vieta gardiem kokteiļiem, plašai alus izvēlei un gardām maltītēm, nebeidzamām sarunām, īpašiem notikumiem un radošuma meklējumiem. Mūsu rosīgajā pilsētvidē bārs “Liepa” ir vieta, kur veldzēties no pilsētas steigas – čalojot ar draugiem pie liepziedu tējas krūzes vai kāda garda kokteiļa, ieturot nesteidzīgu maltīti, strādājot pie karstas kafijas tases vai baudot kādu no regulāri notiekošajiem pašmāju mūzikas koncertiem un pasākumiem.

Uzzini vairāk


“Ēzīt… ā-ūūū….”

“Lai upe pati mani nes…”

Ienākot Ezītī, Tu vienmēr būsi pieņemts un jutīsies kā mājās. Ezītī Tev nebūs jāuztraucas par savām ikdienas “maskām”, jo te vienmēr Tevi pieņems kā savējo, neatkarīgi no Tava vecuma, dzimuma vai citiem faktoriem. Vai Tu vēlēsies ar izstieptām kājām ērtā dīvānā iedzert tēju un uzrakstīt savu kursa darbu, ātri papusdienot draugu vai ģimenes lokā, vakarā iedzert kādu kokteili vai aliņu…Tev nekad nebūs jāsatraucas par to, ko padomās citi, jo Ezītī Tu vienmēr vari būt Tu pats. Protams, kā neatņemama sastāvdaļa vienmēr būs garšīgi un kvalitatīvi ēdieni un dzērieni par saprātīgām cenām, kā arī draudzīga apkalpošana.

Bāram “Ezītis miglā” ir vairākas filiāles, bet pamatnostādnes ir nemainīgas. Ezītis ir par dzīves izgaršošanu, svinēšanu un baudīšanu, omulīgu atmosfēru un arī par ikvienu priecīgo Ezīša viesi.

Ezītī katru dienu vari pamieloties ar brangām pusdienām vai vakariņām un baudīt gardus kokteiļus vai vienkārši iedzert glāzi vīna vai kādu aliņu uz terases. Tāpat var arī līksmi pasēdēt ar draugiem vai kolēģiem, atcerēties mirkļus, palasīt, pastrādāt, uzspēlēt kādu spēli vai vienkārši jauki atpūsties. Trešdienās Ezītī ir vīna vakari, ceturtdienās agrīnie ballētāji dejo pie lieliskas mūzikas vai ļaujas naksnīgām sarunām, savukārt piektdienās un sestdienās mūsu bāriņos dzīve un ballīte iet “uz pilnu klapi”! Noteikti ir vērts sekot katra Ezīša Facebook un Instagram kontam, lai uzzinātu par īpašajiem nedēļas piedāvājumiem un notikumiem tieši tajā Ezītī.

Kuplām kompānijām jubilejās, kopā sanākšanās, bērnu ballītēs un dažādos citos pasākumos piedāvājam rezervēt mūsu pasākumu telpas, kur var atpūsties netraucēti no pārējiem bāra apmeklētājiem. Jubilāriem varam uzklāt arī gardu svētku galdu, kā arī piedāvājam 10% atlaidi.

Laiku pa laikam Ezītī notiek dažādi mākslinieciski pasākumi, piemēram, teātra izrādes, prāta spēles, mūziķu uzstāšanās u.tml. Ja esi jaunais mākslinieks un vēlies pie mums uzstāties, droši raksti vai zvani mums!

Uz tikšanos Ezītī!

Jaunumi

Banketi

Jebkurus notikumus – lielus, mazus, klusus, skaļus, raksturo ēdiens. Tas piešķir garšu brīžiem, noti atmiņām un dzirksti sajūtām. Mēs parūpēsimies, lai jūsu notikumā servētais ēdiens būtu garšu baudījums un iemesls sarunām.

Uzzini vairāk

Personāls

Lieliska notikuma atslēga ir profesionāls un plašs personāls, kuru piedāvā “Festimo” grupa. Sākot no lieliska galdu klājuma līdz pat skatuves uzstādīšanai un tehniskajai nodrošināšanai – tas viss mums ir.

Uzzini vairāk

Telpu noma

Piedāvājam telpas gan lieliem, gan maziem pasākumiem, sākot ar māksliniecisku un radošu elpu, līdz pat elegantai un izsmalcinātai atmosfērai.

Uzzini vairāk

Svētku noformējums

Jūsu svētku ietērpšana un atmosfēras radīšana, par kuru runās vēl ilgi, ir viena no mūsu specialitātēm. Profesionālu dizaineru un floristu komanda rūpēsies, lai katrs dekors, zieds un krāsu tonis priecētu mūsu klientus, piepildot viņu kvēlākās vēlmes un realizējot izsapņotos sapņus.

Uzzini vairāk

Atsauksmes

Ar Kalnciema Ezītis miglā mums ir izveidojusies lieliska sadarbība jau ilgu laiku. Mūsu ārzemju viesi un studenti vienmēr ir apmierināti – gan kā par ēdināšanas vietu, gan kā par prakses vietu. Ezītis ir ļoti jauka, mājīga vietiņa ar jaukiem darbiniekiem un garšīgu ēdienu! Varam teikt tikai visatzinīgākos vārdus! Paldies par par profesionālu servisu, draudzīgo komunikāciju un lojalitāti mūsu sadarbības laikā.

Laura Vavilova, Biedrība Eurofortis

Vienīgā vieta Ogre, kas nenobijās sarūpēt banketu ar kārtīgu karbonādi un pēc spēles uzņemt 30 izsalkušus sportistus.

Regbija klubs Livonijā pārstāvis Artūrs Baranovskis

Prieks sadarboties ar Ezīts miglā uzņēmumu un tā darbiniekiem, ļoti atsaucīgi un pretīmnākoši, kas ļoti atvieglina darba ikdienu. Pasākuma sagatavošanās posmā veidojām lieisku komunikāciju un ļoti ātri spējam atrast kopīgu valodu, kā arī saņēmu piedāvājumus, kas palīdzēja ietaupīt un padarīt svētkus krāšņākus.

Noteikti iesaku sadarboties ar šo uzņēmumu, ja jums interesē saastrādāties ar profesionāļiem, kurus interesē jūsu viedoklis un kuri piedāvās jums dažādus risinājumu, lai pasākums būtu izdevies.

RISEBA studējošo pašpāvaldes prezidents Kārlis Ploks

Kontakti

Sazinies ar mums!

Festimo SIA

Jur. ad.: Grēcinieku iela 20 – 6/6A, LV-1050

E-pasts: info@festimo.lv

Reģ. Nr.: 40203068065