fbpx

Ezītis ir pavirzījies uz priekšu pa seno Āgenskalnu un nonācis iepretī vietai, kur 1791.gadā Kalnciema ceļa malā atradās barokālā Cukerbekera muižiņa, aizsākot dzīvību Kalnciema ielā.

“Kalnciema Ezītis miglā” ir pirmais Ezītis trijos stāvos un ar tik plašām telpu iespējām. Mūs raksturo lieliskas uzkodas, gardi dzērieni un dažādi izklaides pasākumi, atbilstoši apkaimes tradīcijām.

Ja jārunā par atmosfēru, mums ir prieks veidot radošu, skaistu un mierpilnu vietu, kas iedvesmo mūs pašus un apkārtējos, ļaujot baudīt nepieradinātu, māksliniecisku vidi Rīgas mutuļojošajā ikdienā.

Ezīša draugi mūsu terasi ir iemīļojuši, izvēloties to kā vietu atpūtai, ilgām sarunām draugu lokā, ģimenes brīžiem, dažādiem pasākumiem un pat fotosesijām mūsu tramvajos, dodot iespēju uzņemt neordināras un aizraujošas urbānā stila bildes. Mūsu terase un tās tramvaji jau kļuvuši par īstu sociālo mediju trendu #EzīšaTramvajs.

Ezītis lepojas, ka ir daļa no Rīgas neparastajiem dārgumiem! Nāc ciemos un ļaujies bezrūpīgi skaistiem brīžiem!

Īpašās akcijas

Kafijas pirmdienas – visām kafijām – 15% atlaide;

Vīna trešdienas – visām vīna pudelēm – 20% atlaide;

Studentu atlaide – uzrādot derīgu studentu apliecību, saņem – 10% savam pirkumam;

Jubilāra atlaide – uzrādot personas apliecinošus dokumentus, savā dzimšanas dienā saņem – 10% atlaidi sev un savai draugu kompānijai.

Kontakti

Slokas iela 17 Riga, Latvia-LV-1048

+371 23 993 033

kalnciema.ezitis@gmail.com