fbpx

Avotu ielas šarms slēpjas tās spējā nemitīgi mainīties. “Avotu Ezītis miglā”, kas mājo uz šīs leģendārās ielas, ir tikpat mainīgs kā pati Avotu iela.

Šim Ezītim ir pašam savs pagalms ar nelielu bibliotēku, kur satikties grāmatu mīļiem. Eksistenciālu pārdomu pilni filmu vakari ar pašmāju kino zelta izlasi un, šķiet, ka pats Dionīss priecājas par Ezīša hedonisma pilnajiem vīna vakariem.

“Avotu Ezītis miglā” mīl svinēt nedēļas nogales ar skaļām ballītēm un dejām līdz rītam, taču nedrīkst aizmirst pašu galveno – garda maltīte un izcila kafija vienmēr radīs noskaņojumu, ka esi ciemos pie tuviem draugiem.

Mūsu pavāri rūpējas par enerģiju izsalkušajiem, piedāvājot sulīgus burgerus un citus labumus no daudzveidīgās Ezīša ēdienkartes, kurā sev tīkamo atradīs ikviens – gan veģetārieši, gan vegāni, gan visēdāji. Bārmeņi ne tikai uzklausīs klientu bēdu stāstus, bet arī priecēs ar sirsnīgiem smaidiem un gardiem kokteiļiem.

Atmosfēra un iekārtojums kā ierasts ir “Ezīša stilā”. Sienu gleznojumi ar savu vēstījumu, iespējams, var palīdzēt kādā grūtā dzīves dilemmas brīdī uz visu paraudzīties no cita skatu punkta.

Atceries, labāk vienreiz šeit pabūt, nekā simts reizes dzirdēt cik šeit ir fantastiski.

Īpašās akcijas

Kafijas pirmdienas – visām kafijām – 15% atlaide;

Vīna trešdienas – visām vīna pudelēm – 20% atlaide;

Studentu atlaide – uzrādot derīgu studentu apliecību, saņem –10% savam pirkumam;

Jubilāra atlaide – uzrādot personas apliecinošus dokumentus, savā dzimšanas dienā saņem – 10% atlaidi sev un savai svētku kompānijai.

Kontakti

 Avotu iela 32 Riga, Latvia-LV-1009

+371 23 110 945

avotuezitis@gmail.com