fbpx

Jaunumi

Noskaidrots labākais karaokes dziedātājs Latvijā.

Aizvadītajā piektdienā, 22.septembrī Kalnciema “Ezītis miglā”, spraigā cīņā tika noskaidrots šī gada karaokes čempionāta uzvarētajs.
Šogad cīņa bija patiesi spraiga un uz vietu labāko trījniekā pretendēja vairāki konkursa dalībnieki.

Konkursa pati jaunākā dalībniece, Paula no Ropažiem žūrijas sirdis aizkustināja jau atlasē Avotu ielas Ezīti, finālā meitene pierādīja, ka lieliski spēj konkurēt par uzvaru konkursā. Savukārt, Alīna no Jelgavas žūriju pārsteidza ar negaidītu duetu. Duets ļoti aizkustināja žūriju un kā atraktīvais pāris saņēma speciālo simpātiju balvu no Baltijā lielākā naktskluba – ”Tower”.

Pie smeķīgas balvas no Bauskas alus un konkursa trešās godalgotās vietas tika ļoti latvisks meiteņu duets Smaida un Odrija. Karaoke tēvs Frīdis izteica aizdomas: “Smaida un Odrija mājas vēl nav bijušas kopš Līgo nakts, un pateicoties karaokes čempionātam vismaz vēl mēnesi turpinās zaļumballi”.

Sīvākā cīņa izvērtās starp Purčika Ezīša uzvarētāju Niko un Ogres Ezīša laureāti Alisi. Abi bija tik izcili, ka žūrijā nolēma uzvarētāju noskaidrot dzirdot viņu spēju dziedāt dzimtajā valodā. Niko sev izlozēja Laura Reinika dziesmu “Es skrienu” un ieguva 2.vietu. Lieliskas balvas no Bauskas alus un Koskenkorva vodkas bija tieši laikā, lai šī gada panākumus nosvinētu draugu lokā.

Alise (19.gadi) godam izcīnīja kausu par 1.vietu un galveno balvu- dāvanu karti no “Ezītis miglā”. “Patiesībā esmu ļoti laimīga un pārsteigta cik svarīgi ir ļauties spontānām idejām,” savu prieku par uzvaru neslēpa Alise.
Meitene jau pērn bija tikusi līdz finālam startējot Ezīša karaokes Čempionātā, taču vēlme izbaudīt dziedāšanas svētkus un dzirdēt žūrijas komentārus par savu veikumu Alisi pamudināja arī šogad startēt karaokes konkursā. Kopā ar draugiem un ģimeni meitene pēdējā brīdī nolēma doties uz atlases kārtu Ogres Ezīti. Startējot Ogrē Alisei ar leģendārās grupas Cranberries dziesmu “Zombie” izdevās aizkustināt gan žūriju, gan Ezīti esošos NATO karavīrus no Lielvārdes bāzes. Lielajā finālā Alise burtiski spīdzināja izpildot popmūzikas balādes, bet ar Raimonda Paula dziesmu “Anniņa vanniņa” meitenei izdevās pārliecināt visus klātesošos, kuram šogad pienākas uzvaras lauri.

Nu jau ceturto reizi “Ezītis miglā” pulcēja visus dziedāt gribētājus Ezīša karaokes Čempionāta atlasēs.

Šogad Ezīša karaokes Čempionāta žūrijas godā bija tādi šovbiznesa smagsvari, ka Mārtiņš Matis- Zemītis (Sudden Light), dziedātaja Natālija Tumševica, dziedātāja Ave, mūziķis Saule, regeja celmlauzis Horens, Drag Queen Amuna Dāvis, dziedātāja Diona, dziesminieks Arvils Rihards Bernats, X Faktora fināliste un Vokālā pedagoģe Marta, grupas Sub Scriptum dalībnieks Kristers Rudzītis u.c

Citas aktualitātes