fbpx

Jaunumi

Cocktail bar RŪM aicina mīļotos lutināt ar gastronomisku baudījumu 

Arī Latvijā Valentīna diena ir izcīnījusi savu vietu kalendārā un 14. februārī mēs kļūstam smaidīgāki un jaukāki pret sev tuvajiem cilvēkiem. Kopīgās atmiņas par jaukajiem brīžiem ir šo svētku vērtīgākā dāvana un Cocktail bar RŪM aicina ļauties neaizmirstamam ceļojumam garšu pasaulē. Šefpavāra Ivara Muļa-Dzelvīša radītās vakariņas pilnībā attaisno teicienu: “Mīlestība iet caur vēderu”. 

Pērnā gada Rīgas Restorānu nedēļas ietvaros Cocktil bar RŪM šefpavārs Ivars Mulis-Dzelvītis daudzus pārsteidza ar izsmalcinātu maltīti. Tieši viesu pozitīvās atsauksmes kalpoja par iemeslu radīt īpašu trīskārtu piedāvājumu tieši mīlētājiem. 14. februārī sviniet mīlestību, kas kvēlo jūsu sirdī, ar romantiskām un garšīgām vakariņām Cocktail bar RŪM. 

Ceļojumu neparasto garšu pasaulē iesāksim ar uzkodām. Cocktail bar RŪM šefpavārs uzkodu piedāvājumā ir sarupējis tradicionālo peruāņu ēdienu laša seviči, kas bagātināta ar citrusaugu mērci un samtainu avokado biezeni. Vai nedaudz latviskas garšas baudot – krēmīga zaļā zupu ar grūbām un fetas sieru. Pamatēdienā Cocktail bar RŪM šefpavārs ir sagatavojis sulīgu cūkgaļas ribiņas vai garšīgu veģetāro risotto, kas jūsu sirdij liks pukstet straujāk. Un kā šo romantisko vakariņu punkts uz “i” ir šefpavāra jau daudz izslavētais šokolādes fondants, kas burtiski kūst mutē kopā ar karameļu putām un pašgatavotu ogu sorbertu. 

Ļaujies mīlestībai un ceļojumam neaizmirstamā garšu pasaulē Cocktail bar RŪM. Valentīnas dienas sagaidīšanas dzēriens no Corte Delle Calli Prosecco.

Citas aktualitātes