fbpx

Jaunumi

Latvijas Mākslas akadēmijas mākslinieki iekaro Mākslas bāru Liepa

Gada pirmais mēnesis Mākslas bārā Liepa noslēdzās ar ikmēneša mākslas saietu “Riga Last Thursdays”. Janvāris savā veidā ir atskats uz aizgājušo gadu un laikmetu kopumā. Tieši tāpēc šoreiz mājīgajā Avotu ielas namā, ar skatu uz postpadomju gadu bērnību, mūs priecē talantīgais Latvijas Mākslas akadēmijas mākslinieks Ivars Pommers.  

Mākslas bārā Liepa kopš tās atklāšanas lieliski iedzīvojās jauno mākslinieku darbi, kas papildina telpas ar plašāku skatījumu uz dzīvi. Starp košo un urbānisko mākslu gleznās, spilgti izceļas janvāra mēneša sadarbība ar Latvijas Mākslas akadēmijas mākslinieku Ivaru Pommeru. 

“Darbs saistīts ar refleksiju par bērnības pieredzes ietekmi uz personības veidošanos un sociāli kulturālā konteksta lomu dzimumidentitātes formēšanās procesos. Caur bērnības rotaļu auto repliku betonā autors atsauc atmiņā robusto postpadomju pilsētvidi, kurā izaudzis.” tā Mākslas bāra Liepa teritorijā apskatāmo skulptūru ideju skaidro Ivars Pommers.  

Jau pavisam drīz mākslinieciskas pārvērtības piedzīvos arī atsevišķas bāra telpas. Sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju, kas ir pārtapusi veiksmīgā draudzībā, katru mēnesi Mākslas bāra Liepas telpu kopskats iegūst citādāku vēstījumu. 

“Liepa ir vieta, kur atpūsties un izpausties cilvēkiem ar mākslinieciskām idejām. Mēs esam atvērti sadarbībai un labprāt mūsu dizainā iekļaujam pašmāju jauno talantu darbus.” norāda viens no bāra Liepa līdzīpašniekiem Ernando Gamarra.  

Citas aktualitātes