fbpx

Jaunumi

Skandalozā grupa “Podruga” apgāž Mākslas bāru Liepa

Sākoties jaunam gadam Mākslas bārs Liepa savus viesus priecē ar jaudīgiem piektdienas mūzikas vakariem. Melnajā piektdienā un vēl 13. datumā ar savu koncertu nostalģiskās atmiņās gremdējās pašmāju elektropopa grupa “Podruga”. Izrādās pirms pāris gadiem tieši šajās telpās aizsākās grupas slavas gājiens.

Elektropopa projekts “Podruga”, ar ogrēnieti Alisi Stefanoviču priekšplānā, ir guvis vairākas uzslavas no pašmāju mūzikas kritiķiem. Grupai ir izdevies pulcēt savu paprāvo fanu bāzi, kas ar sajūsmu nelaiž garām nevienu mākslinieku koncertu. 

Izņēmums nebija arī grupas uzstāšanās Mākslas bārā Liepa. Šo koncertu var nosaukt kā leģendāru atgriešanos. “Pirms vairākiem gadiem, kad šeit vēl nebija krēslu, galdu un tīru sienu mēs aizvadījām savu pirmo koncertu. Ir noslēdzies skaists riņķis – viss ir gājis uz augšu un attīstījies, un mēs atkal uzstājamies šeit. Tagad jau Liepas telpās!” koncerta laikā ar nostalģiskām atmiņām dalījās vokāliste Alise. 

Izrādās pēc grupas pirmā koncerta tapa arī viena no “Podruga” leģendārākajām dziesmām – “Saša”. Baudot grupas koncertu un Mākslas bāra Liepa gardos kokteiļus cilvēki ļāvās pozitīvajai atmosfērai. Un pēc koncerta, protams, neizpalika grupas fotogrāfēšanas ar kvēlēkajiem faniem.

Tieši ar “Podruga” koncertu aizsākās arī bāra piektdienas muzikālo vakaru cikls. Jau šonedēļ uz skatuves kāps mūzikas kritiķu atzīnīgi novērtētā dziesminiece Keitija Bārbale, bet mēneša noslēgumā Liepas telpās plosīsies skatuves huligāni – Sugar Sugar, kas plašāk pazīstami ar nosaukumu The Bad Tones.

Citas aktualitātes