fbpx

Jaunumi

Cocktail bar RŪM piedāvā dūmojošus kokteiļus un modernus risinājumus tradicionāliem ēdieniem

Ziemas sezonā Cocktail Bar RŪM saviem viesiem ir sarūpējis jaunu sezonālo ēdienkarti un dzērienkarti. Sātīgi tradicionālās garšas ēdieni šefpavāra Ivara Mūļa – Dzelvīša izpildījuma priecēs vietējos gardēžus. Savukārt jaunie kokteiļi ar stāstu priecēs ne tikai garšu kārpiņas, bet arī acis ar dūmu efektiem dzērienu pasniegšanas brīdī.

Mājīga atmosfēra, gardi ēdieni, neparasti kokteiļi un lieliska fona mūzika raksturo Cocktail bar RŪM ziemas sezonu. Bāra šefpavārs ir savienojis klasisko virtuvi ar mūsdienu elementiem, tāpēc ēdieni ir ne tikai sātīgi, bet garšu piesātināti. Cūkas ribiņas, krāsnī cepts lasis un veģetārā biešu štrūdele ir tikai daži no šefpavāra šedevriem, kas priecēs viesu garšu kārpiņas.

Arī kokteiļi ar stāstu šajā sezonā ir kļuvuši vēl neparastāki – ingvera, ķiploka, citrusu garšas papildinās dūmojoši aromāti dzēriena pasniegšanas brīdī. Šāda dzēriena baudīšana var kļūt par īstu piedzīvojumu. Un nedrīkst aizmirst par lielisku atmosfēru – Ziemassvētku priekšvakarā par izcili noskaņu rūpēsies DJ Waxid ar izsmalcinātu vinila plašu mūzikas kolekciju.

Tev vēl ir iespēja rezervēt galdiņu Vecgada svinību vakariņām. Cocktail bar RŪM šefpavāra radītās trīs kārtu vakariņas un glāze dzirkstoša prosecco piešķirs gadu mijai īpaši dzirkstošu glanci. 

Citas aktualitātes