fbpx

Jaunumi

5 populārākās uzkodas saviesīgos pasākumos

Pasaule ap mums vienmēr ir kustībā – sākot ar veidiem kā mēs izvēlamies sadzīves preces līdz pat mūsu ēšanas paradumiem. Šī brīža ēdienu izvēli ietekmē mūsdienu straujā ikdiena un pasaules daudzveidīgo garšu pieejamība. Aizmirstiet par rasola salātu bļodām un lielajiem kotlešu traukiem, jo šī brīža aktuālais svētku mielasts atrodams Jūsu plaukstās – uzkodu veidā. 


Pirms plānotā notikuma noteikti jāņem vērā ēdināšanas “ABC” jeb pirmie soļi – kurā dienas laikā pasākums notiks, jo agrāk, jo vieglākām jābūt ēdienam. Noteikti jāaprēķina uzkodu daudzums vadoties pēc pasākuma ilguma un cilvēku skaita, kā arī jāpiedomā pie uzkodu dažādības, lai viesiem, ar dažādiem ēšanas paradumiem, būtu iespēja atrast ko sev tīkamu. Ja šis viss sagādā Tev vairāk galvassāpes, nekā notikuma organizēšanas prieku, mēs, “Festimo” komanda noteikti esam gatavi nākt Tev palīgā!

Te mūsu uzkodu TOP5, ko iesakām saviesīgos pasākumos:
1. Svaigi dārzeņi un augļi ir vienmēr aktuāls piedāvājums gaišā dienas laikā. Augļu platēm jābūt pietiekami daudzveidīgam piedāvājumam, savukārt pie dārzeņu platēm obligāti vajadzētu sarūpēt dažādu garšu mērces. Obligāti jāpadomā par opciju vegāniem.

2. Mini siltie burgeri ir sātīgs un izcils veids, kā aizstāt ierasto kotlešu un karbonāžu klāstu uz uzkodu galda.

3. Šī brīža aktualitāte ir sarūpēt uzkodas, kas ērti ietilpsts plaukstā – izcils banketu ēdiens ir taco. Plaukstas lieluma mīklas laiviņas un daudzveidīgs pildījuma piedāvājums neprasa lielas izmaksas un noteikti ir šī brīža svinību aktualitāte Nr1.

4. Mafini, saldi, sāļi, silti vai auksti būs aktuāls piedāvājums bērnu balītē, vai īsta bohēmistu uzkoda kopā ar šampanieti.

5. Viss jaunais ir labi aizmirstais vecai, tāpēc nevajag aizmirst par groziņiem vai brušetas maizītēm ar salātiem – siera, krabju, mēles u.t.t

Lai Tev vienmēr gardi notikumi. Un ja vajag palīdzību svētku galda sarūpēšanā, tad ienāc www.festimo.lv un izvēlies savai gaumei un pasākuma veidam visatbilstošāko!

Citas aktualitātes