fbpx

Jaunumi

Ogrēnieši līksmo Ezītis Miglā 6 gadu jubilejā

Nav brīnums, ka leģendārā atmodas filma “Vai viegli būt jaunam?” tika filmēta tieši Ogrē, jo šejienieši patiesi māk ballēties. Šoreiz svinībām bija ļoti pamatots iemesls – ogrēniešu iemīļotā atpūtas vieta “Ogres Ezītis miglā” atzīmēja savu sesto gada dienu. Trakulīgas dejas šeit beidzās tikai austot rīta gaismai. 

“Tu nezini, kas ir ballīte, ja neesi bijis Ogrē uz Ezīti,” ar zināmu lepnumu saviem Rīgas draugiem mēdz lielīties vietējie jaunieši. Un tik tiešām, svinot savu sesto gada dienu, Ogres Ezītis saviem draugiem sarūpēja daudzus patīkamus pārsteigumus. Pirmie svinību viesi tika cienāti ar gardu kūku un dzērieniem no Ezīša draugiem “Cita garša”, savukārt, īstās svinībās sākās brīdī, kad savu uzstāšanos sāka brīvrunu meistars no apvienības “Kreisas krasts” – E.V. ar tikpat eneģijas pilnu atmosfēru ballīti turpināja ogrēniešu iecienītākais dīdžejs Emīls Guseinovs. 

Jāatgādina, ka ar tikpat neprātīgu ballīti 2016. gada rudenī Ogres Ezītis miglā sāka darboties pašā pilsētas sirdī, un nu ir kļuvis par neatņemamu ogrēniešu ikdienas sastāvdaļu. Prāta spēles, vīna trešdienas, dzīvās mūzikas koncerti un neprātīgas ballītes nedēļas nogalēs ir tikai dažas no Ogres Ezīša aktivitātām. Tieši Ogres Ezītī savu skatuves debiju piedzīvoja arī TV3 šova X-Faktors fināliste Loreta Klibiķe, kura ieguva uzvaru “Ezīša Karaokes čempionāta 2019”. 

Citas aktualitātes