fbpx

Jaunumi

Juris Ķēniņš sarīko grandiozus svētkus Cocktail bar RŪM viesiem 

Gatavojoties oktobrim un Rīgas Restorānu nedēļai Cocktail bar RŪM savus viesus priecēja ar īstu gurmantu ballīti. Aiz bāra letes rosījās pasaules klases bārmenis Juris Ķēniņš, kas pulcēja ļoti daudzus pašmāju kokteiļu ballīšu cienītājus. Pasākumu izbaudīja arī radio “Pieci” ētera personība Linda Samsonova un dejotājs Kirs Frolovs. 

Septembra viducī aiz Cocktail bar RŪM letes rosijās viens no pašmāju zināmākajiem kokteiļu meistariem Juris Ķēniņš no “Abavas Vīni”, kas speciāli RŪM radīja īpašu kokteiļu piedāvājumu. Ķēniņš savu plašo bārmeņa pieredzi ir spodrinājis strādājot arī Londonā esošājā “American Bar At the Savoy”, kas ir ieguvis prestižo apbalvojumu kā pasaules labākais bārs. 

Kokteiļu vakars pulcēja daudzus kokteiļu ballīšu baudītājus. Lielisko atmosfēru, gardos ēdienus un Ķēniņa radītos kokteiļus draugu kompānijā baudīja arī vairāki sabiedrībā populāri cilvēki, tostarp radio “Pieci” ētera personība Linda Samsonova un dejotājs, sporta kustības “Warriors LV” aktīvists Kirs Frolovs. 

Nenoliedzami, ka rudens sezonā viens no gaidītākajiem rīdzinieku pasākumiem ir Rīgas Restorānu nedēļa, kurai gatavojās arī Cocktail bar RŪM. Nedēļas nogalēs tematiskos kokteiļu vakaros viesus priecē neparastas garšas kokteiļi un īpaša ēdiekarte no mūsu šefpavāra Ivara Muļa – Dzelvīša. Savukārt, jau no 17. oktobra līdz pat 31. oktobrim RŪM šefpavars mūs priecēs ar īpašo rudens ēdienkarti Rīgas Restorānu nedēļas ietvaros. 

Citas aktualitātes