fbpx

Jaunumi

Ar grandiozu ballīti aktieris Gints Grāvelis atklāja “Baznīcas Ezītis miglā”

22. jūlijā savas durvis vēra jauns “Ezītis miglā”, kas atrodas Baznīcas un Lāčplēša ielas krustojumā dažu minūšu gājienā no pašmāju lielākajiem teātriem. Tieši tāpēc “Baznīcas Ezītis miglā” atklāšanas svētki bija īsts baudījums visiem teātra mīļiem un labas mūzikas cienītājiem, jo grandiozo atklāšanas ballīti vadīja visu iemīļotais aktieris Gints Grāvelis. Tie bija īsti svētki teātra mīļiem īsi pirms gaidāmās teātra sezonas. 

Baznīcas Ezītis miglā šo mēnešu laikā ir uzstājušies arī citi talantīgie aktieri kā Karīnu Tatarinovu ar pagalma romancēm, kā arī talantīgais, jaunais aktieris Māris Skrodis, kas iegrieza pamatīgu ballīti ar dzejas dienu melodijām. Un kā sacīt jāsaka – turpinājums seko..

“Baznīcas Ezītis miglā” būs lieliska vieta, kur pirmdienas rītos baudīt uzmundrinošu kafiju, iemalkot glāzi vīnu pirms teātra izrādes vai kārtīgi paēst darbdienas pusdienu pauzē. Aiz zilajām cerības krāsās sienām Tevi gaidīs ierastie ezīša gardumu, reibinoši dzērieni un nebeidzami piedzīvojumi kopā ar draugiem! 

Uz tikšanos “Baznīcas Ezītis miglā”, kas atrodas Baznīcas ielā 14, Rīgā.

Citas aktualitātes