fbpx

Jaunumi

3 vietas, kur Lieldienu brīvdienās izklaidēt bērnus

Lieldienās viens no lielākajiem izaicinājumiem ir atrast jēgpilnu izklaidi visai ģimenei, lai arī bērni nejustos garlaikoti. Purvciemā, Kauguros un Ogrē 17.aprīlī īpaša Lieldienu programma visai ģimenei kafejnīcās “Ezītis miglā”- jestras rotaļas kopā ar Lieldienu zaķi, krāsaināko un spēcīgāko olu konkurss un īsta trušu pilsētiņa.

Pirmajās Lieldienās, 17.aprīlī, pēc ģimenes brokastīm vai baznīcas apmeklējuma, Ogres centrā, Kauguros un Rīgas Purvciema mikrorajonā ar īpašu Lieldienu programmu kafejnīcās “Ezītis miglā” tiks lutināti bērni un viņu vecāki. 

Kauguros “Ezītis miglā” krāsaino olu konkurss, olu ripināšanas sacensības un rotaļas kopā ar Lieldienu zaķi sāksies jau no plkst. 12.00 un turpināsies līdz pat plkst. 14:00. Par atraktīvu un azartisku gaisotni rūpēsies īstais Lieldienu zaķis ar savu palīgu un Kauguru “Ezītis miglā” būs sarūpējis saldus gardumus mazajiem svinētājiem. 

Arī Rīgas Purvciema mikrorajonā Lieldienu svētdienā kafejnīcā “Ezītis miglā” par līksmību gādās viens no TV ekrānu populārākajiem zaķa tēliem Bings, kura dziesmiņu “Bing Bong” ir dzirdējis katrs mūsdienu bērns. Bērniem būs iespēja kopā izsmieties, izlēkāties un sacensties olu cīņās. Lieldienu svinības laukumā pie Purvciema “Ezītis miglā” sāksies plkst. 14.20. 

Savukārt, pašā Ogres pilsētas centrā Lieldienu svētdienā pie kafejnīcas “Ezītis miglā” būs iespēja paviesoties īstā Trušu Pilsētiņā. Vai mazie pundurtruši arī slēpj Lieldienu olas? Uz šo jautājumu varēs uzzināt atbildes nākot ciemos no plkst. 12.00 līdz pat plkst. 16.00. Trusīšus varēs ne tikai aplūkot, bet arī samīļot. 

Vēlot visiem Priecīgas un pūkainas Lieldienas Festimo grupa (kafejnīcu “Ezītis miglā” franšīzes tīkls) aicina izbaudīt svētkus kopā ar visu ģimeni!

Citas aktualitātes